مزاياي فيستولوگرافي

مزاياي فيستولوگرافي

مزایای فیستولوگرافی
دوران نقاهتی ندارد و فرد بلافاصله بعد از این پروسه می تواند به فعالیت و امور روزمره باز گردد.
این روش به کنترل عفونت و ترشحات چرکی کمک شایانی می نماید.
بیمار از کمترین و کوچک ترین درد برخوردار خواهد بود.
شایان ذکر است که بگوییم در صورتی که این عارضه را دیرتر درمان نماییم باعث عفونت و بیماری های حاد و جدی خواهد بود که می تواند منجر به فوت فرد شود. بهتر است که فرد ابتدا با یک متخصص مشاوره نماید که فیستولوگرافی برایش مناسب تر است یا سونوگرافی، سپس به آن بپردازد.
فیستولوگرافی در تشخیص و درمان. پزشک بعد از انجام فیستولوگرافی نتیجه ونظر نهایی خود را به بیمار اعلام می کند.
کیفیت بسیار بالای تصاویر
تصاویر واضح و شفاف
بزرگنمایی تصاویر به روش دیجیتال
پردازش و بازسازی تصاویر
کمترین میزان اشعه
دقت بالا در تصویربرداری

در حال حاضر روش های نوینی برای بررسی و درمان فیستول مقعدی ابداع شده که اگر بموقع انجام پذیرد, هیچ گونه علائم حاد و عارضه خاصی برای بیمار نخواهد داشت. برای بررسی درد هنگام نشستن ویا اجابت مزاج ویا قرمزی ومتورم شدن پوست اطراف مقعد, روش رادیولوژی فیستولوگرافی مقعدی بهترین گزینه پیشنهادی است.

متخصصین مرکز تصویربرداری تمامی علائم بیمار, حتی ترشحات و مایعاتی که از مقعد خارج می شوند را نیز مورد بررسی دقیق قرار می دهند. هر چند در گذشته انجام این پروسه برای بیماران با درد و ناراحتی همراه بوده است. اما انجام این آزمایشات کاملا ایمن است و هیچ گونه درد و ناراحتی برای بیمار در پی ندارد. چراکه تمامی دستگاه ها و تجهیزات پزشکی, که در مرکز تصویر برداری استفاده می شود کاملا پیشرفته و ایمن است و بیمار می تواند با خاطری آسوده از روش رادیولوژی فیستولوگرافی برای برطرف کردن بیماری خود استفاده کند.

social position

اشتراك گذاری نوشته


× ثبت نوبت آنلاین و ارسال نسخه